Jdi na obsah Jdi na menu
 


VII. JAROMĚŘICKÝ POHÁR JE ZA NÁMI

17. 7. 2012

 Jaroměřice první na Jaroměřickém poháru 2012

V sobotu 30. června 2012 uspořádali jaroměřičtí volejbalisté VII. ročník domácího volejbalového turnaje „Jaroměřický pohár“.
 
Celý turnaj provázelo nadmíru krásné počasí a úmorné vedro. Všichni hráči se mohli osvěžit točeným pivem. Na občerstvení si volejbalisté pro své hosty přichystali grilované kuřecí steaky a uzené klobásy.
 
Turnaje se zúčastnilo 8 družstev: Jarky I, Jarky II, Jarky III,  Young team Velké Opatovice, Brno, Želešice, Jevíčko a Městečko Trnávka. Týmy byly rozděleny do dvou skupin a hrálo se na dva hrané sety do 20 bodů. Družstva se střídala na antukovém a travnatém hřišti.
Jarky II a Jarky III byly zastaveny svými protivníky ve čtvrtfinále. Jarky I se probojovaly přes své soupeře až do finále, kde se utkaly s Velkými Opatovicemi. Finálový zápas byl od začátku v režii Jarek, které rychle utekly Velkým Opatovicím a vyhrály první set 20:14. Druhý set byl již mnohem vyrovnanější, přesto se Jarkám podařilo vyhrát i tento set a tím celý turnaj. Jaroměřice tak po pěti letech získaly na domácím turnaji opět nejcennější pohár.
 
Po vyhlášení výsledků turnaje následovala soutěž o ceny, v které vyhrál snad každý, kdo si koupil lístek. Touto cestou děkujeme všem sponzorům našeho turnaje za podporu.
 
Konečné pořadí VII. ročníku Jaroměřického poháru:
 
1.      Jarky I
2.   Young team Velké Opatovice
3.      Želešice
4.      Jevíčko
5.      Jarky III
6.      Městečko Trnávka
7.      Brno
8.      Jarky II
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář